Váza pár
osztrák, 20. sz. eleje, mangánlila üveg, aranyozása kopott
282. tétel
Díszpohár
cseh, 1900 körül, kétrétegű üveg, csiszolt díszítéssel, zománcfestéssel és aranyozással, aranyozása kissé kopott
283. tétel
Falikárpit
magyar, 20. sz. első fele, szövött kárpit
284. tétel
Színházi táska
magyar, 20. sz. eleje, gobelin, 1902 utáni pesti behozatali jeggyel ellátott ezüst szerelékkel
285. tétel
Madárkalitka (?)
osztrák, 19. sz. vége, festett, faragott fa, bronz fogantyúval
286. tétel
Színházi táska
magyar, 20. sz. eleje, alpakka
287. tétel
Hőmérő és óratartó állvány
osztrák, 19. sz., sárgaréz, aranyozott, festett porcelán díszítéssel, hiányos
288. tétel
Asztali óra
francia, 1930 körül, márvány tok, sárgaréz peremdísszel, gilosált számlap gyűrűvel és mutatókkal, csiszolt üveggel, egyik lába pótolt, nem működik, javításra szorul
289. tétel
Szedőkészlet
osztrák, 20. sz. eleje, szaru és préselt ezüst, eredeti dobozában
290. tétel
Úti evőeszközkészlet
1900 körül, ezüstözött fém, gravírozott KG monogrammal, fém pengével, selyem béléses dobozban
291. tétel
Szervizkészlet, 7 db-os
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, aranyozott ezüst nyelek, 800 ezrelékes ezüst jel, 2 db csont végződéssel, tortalapát maratott mintával, kis sérülésekkel
292. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SA" mesterjegy, hengerelt, ovális forma, domborított peremmel
293. tétel
Kávéskészlet, 6 személyes
Maté teás edény
19. sz., három lábon álló, gyenge finomságú, antik ezüsttel díszített tök palack hozzá illő szűrőkanállal
296. tétel
Kés, 6 db
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 és 800 ezrelékes ezüst, "HS" és "ES" mesterjegyű nyelek, fém pengék, kis sérüléssel
297. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1851, 13 latos antik ezüst, Thomas Regscheck 1844-től használt mesterjegye, hatkaréjos talpon baluszteres szár, trébelt, poncolt rózsaszálakkal díszítve, kis sérüléssel
298. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ovális, hengerelt forma, hólyagos díszítéssel
299. tétel
Csésze, hamuzó és 5 db alátét
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, préselt, hólyagos formák, törött, sérült