6 db csésze és alj
Budapest, 1937-1966 között, 800 ezrelékes ezüst, Schleifen Antal mesterjegy, préselt, hólyagos díszítéssel, eredeti, csiszolt üvegbetétekkel, kis sérüléssel
304. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "JR" mesterjeggyel, préselt, ovális forma, hólyagos díszítéssel
305. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS." mesterjegy, préselt, ovális forma, hólyagos díszítéssel
306. tétel
Tálka
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjeggyel, kerek, préselt forma, hólyagos díszítéssel
307. tétel
Tálka, 3 db
20. sz. első fele és 1 budapesti 1937 utáni fémjel, préselt ezüst, hólyagos díszítéssel, "IH" mesterjegy, sérüléssel
308. tétel
Barokk cukordoboz
309. tétel
Kézi gyertyatartó
Bécs, 17...3, 13 latos antik ezüst, 1809-10 körüli adómentességi jel és 1807 körüli fémjelzés, összeállított tárgy, jegyek a fogóban
310. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, ovális forma, díszszegéllyel