Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wintermantel és Szombathy mesterjegy, hengerelt, kalapált, kerek forma, hat karéjjal, plasztikus bogyós díszperemmel
331. tétel
Cigarettatárca
német, 1888 utáni hold korona fémjel, pesti behozatali jellel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozott, 1942-es gravírozással, hullámbordás díszítéssel