Fűszertartó
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, három lábon álló, öblös forma, üvegbetét és kanál nélkül, AC vésett monogrammal
341. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, ovális forma, hullámzó peremmel, kis sérüléssel
342. tétel
Desszertes készlet (6 személyes)
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst borítású nyél, fém felső részek, "DM" mesterjegy, kis sérüléssel, össz. 13 db, doboz nélkül
343. tétel
Cigarettatárca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, TA mesterjegy, 452 formaszám, belül gravírozva: Vitézzé avatásod emlékére 1940 IV. 28. Béla, kis sérüléssel
344. tétel
Cigarettatárca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "TV" mesterjegy, téglalap forma, gilosált felülettel
345. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "T" mesterjeggyel, préselt, kerek forma, közepén "SGE" vésett monogrammal
346. tétel
Villa és kés, 3-3 db
német, 19. századi bécsi behozatali jellel, ezüst borítású nyelek, fém felső részek, vízfodros-kagylós motívummal díszítve, sérült, lemezfelület hiányos
347. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KP" azonosítatlan mesterjegy, trapéz alakú test, plasztikus, szecessziós virágszálakkal díszítve