Női óralánc
19. sz. közepe, 15-ös finomságjelzetű 14 k antik arany, csillagmotívumos korongok és bordázott szalag szemek, karabineres akasztóval
361. tétel
X. Pius pápa emlékmedál
Olaszország, 20. sz. eleje, aranyozott sárgaréz, pápai portréval, emlékszöveggel díszítve
362. tétel
Karkötő
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, öntött tagok, nyelves zár biztonsági kapoccsal
363. tétel
Karlánc
20. sz. eleje, bécsi behozatali jellel, nagy, üreges, csavart szemekből, 14 k arany kígyóbőr hatású mintával, nyelves zárral és biztonsági lánccal, sérült
364. tétel
Gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, karmos foglalatban 1 db nagyobb cca. 0,07 ct és 6 db apró modern csiszolású gyémánt
365. tétel
Szoliter gyűrű
Bécs (?), 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, öntött gyűrűtest, 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,2 ct
366. tétel
Karkötő
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, lapított pancer lánc, nyelves zárral és biztonsági kapoccsal, "balestra" márkajelzettel
367. tétel
Mandzsettagomb pár
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, ovális, mattított fejekkel
368. tétel
Nyaklánc és medál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Pénzverde készítőjel, zabszemes lánc kopott medállal, zsanérnyitódású képtartóval
369. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, vörös és sárga kombináció, glídes, 5 soros fazon, hivataljellel, dupla nyelves zárral
370. tétel
Nyakkendőtű (kitűző)
19. sz. vége, 14 k arany, vésett díszítéssel és 3 db ovális, csiszolt, rubinszínű kőutánzattal
371. tétel
Inggomb pár
Prága, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "P.V." mesterjegy, lencse alakú kaboson gránát kövekkel díszítve
372. tétel
Gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "SA" mesterjegy, emelt foglalatban ciklámen színű szintetikus kővel, kis sérüléssel
373. tétel
Ékszergarnitúra
magyar, 20. sz. vége, 925 ezrelékes ezüst, 3 db csiszolt zafír kővel, össz. 3 db
374. tétel
Alliance gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, pénzverde készítőjel, közepén 1 db szintetikus rubinnal, és 2 db hegyikristállyal díszítve
375. tétel
Fülbevaló pár és gyűrű
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 3 db ovális csiszolású, fazettált kék zafírral és 12 db modern csiszolású gyémánttal
376. tétel
Kitűző
377. tétel
Medál
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany keret, "KK" mesterjegy, nyolcszögletesre csiszolt, szintetikus kék (spinell?) kővel, sérült
378. tétel
Fehér csillagzafír
kaboson csiszolású, kis sérüléssel
379. tétel
Turmalin lánc
20. sz. vége, fém csattal, különböző színű csiszolt turmalin szemek, csomózva fűzve