Ékszergarnitúra
20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, 3 db tenyésztett édesvízi gyöngy, csüngős fazonban, össz. 3 db
381. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 925 ezrelékes ezüst, 1 db tenyésztett, fehér gyönggyel díszítve
382. tétel
Collier
383. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 1999-2005 közötti budapesti fémjel, 14 k fehérarany, "RG" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású gyémánt cca. 0,4 ct (M2, TCr, VS2)
384. tétel
Gyűrű
385. tétel
Gyöngysor
magyar, 20. sz. második fele, apró, fehér grízgyöngy, ezüst ugrókarikával
386. tétel
Gyöngysor
387. tétel
Gyöngysor
magyar, 20. sz., ezüst csattal, fehér korall gyöngyök, csomózva fűzve
388. tétel
Zafír lánc
magyar, 20. sz. vége, ezüst csattal, apró csiszolt kék zafír szemek, fűzve
389. tétel
Ékszergarnitúra
magyar, 20. sz. vége, 925 ezrelékes ezüst, 3 db csiszolt zafír kővel és 3 db cirkóniával
390. tétel
Gyöngysor
magyar, 20. sz. vége, édesvízi, tenyésztett, fényes fehér és mély lila gyöngyök (d: 7-8 mm), fém korongokkal és gömb csattal
391. tétel
Nyaklánc
Budapest, 2016 utáni fémjel, 14 k fehérarany, függő 1 db édesvízi, tenyésztett gyöngy és 1 db princess csiszolású gyémánt (0,05 ct)
392. tétel
Karkötő
393. tétel
Gyöngysor
magyar, 20. sz. vége, édesvízi, tenyésztett magasfényű felületű gyöngyök (d: 7-8 mm), gömb csat fémből
394. tétel
Ékszergarnitúra
magyar, 20. sz. vége, 925 ezrelékes ezüst, szecessziós fazonban cirkóniákkal díszítve, össz. 3 db
395. tétel
Nyaklánc
20. sz. vége, 925 ezrelékes ezüst kapocs, áttetsző holdkő gyöngyszemek, csomózva fűzve
396. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, 2 db ovális gránátszínű üveggel díszítve
397. tétel
Függelék
20. sz. második fele, budapesti fémjellel ellátva, aranyozott ezüst, piros kőutánzattal és cirkóniákkal
398. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 925 ezrelékes ezüst, szecessziós fazon, apró cirkóniákkal díszítve
399. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 2016 utáni fémjel, 14 k arany, 2 db édesvízi, tenyésztett fényes felületű, csepp alakú gyönggyel