256. Online aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
Zemplényi Magda
Marosán Gyula portréja
81. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Fiatal lány arcképe
82. tétel
Nagy István
Régi temető
83. tétel
Nagy István
Olvasó férfi
84. tétel
Gruber Béla
Tömegjelenet
85. tétel
Nagy István
Nyári Balaton
86. tétel
Németh Miklós, Csepeli
Fasor
87. tétel
Német festő, 20. sz.
"Időjelző", 1994
88. tétel
Barta István
Áthatások, 1963
89. tétel
Ferenczy Károly
"Izvorai tanya"
90. tétel
Kernstok Károly
"Patak partján"
91. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Kompozíció
92. tétel
Csata Hermina
"Christ", 1996
93. tétel
Zemplényi Magda
Portré
94. tétel
Németh Miklós, Csepeli
Falurészlet
95. tétel
Helbing Ferenc
Vízi világ
96. tétel
Farkasházy Miklós
"Halpiac"
97. tétel
Szabó Vladimir
A kőfaragó kertje
98. tétel
Szabó Vladimir
"Hunyadi János szobra Budán", 1965
99. tétel
Jakovits József
"Betűk", 1988, 6 db
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS