256. Online aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
Korniss Dezső
Tulipán (szűr motívum), 1980
101. tétel
Vasarely, Victor
Gömb
102. tétel
Bak Imre
"Értelem és mítosz", 3 db
103. tétel
Földi Péter
"Madár fészekkel"
104. tétel
Péter Márton jelzéssel, 21. sz. eleje
Manók
105. tétel
Hincz Gyula
Szakállas fej
106. tétel
Bartos Jenő
Csendélet, 1996
107. tétel
Korniss Dezső
"Kalligráfia", 1959
108. tétel
Sóváradi Valéria
Attribútum IX, 2001
109. tétel
ef Zámbó István
"Igaz befőtt", 2007
110. tétel
Bálint Endre
"Örök téma"
111. tétel
Gruber Béla
Ülő nő, 1958
112. tétel
El Kazovszkij
Ablak előtt
113. tétel
Bálint Endre
"Átívelés II.", 1984
114. tétel
Bálint Endre
"Átívelés I.", 1984
115. tétel
El Kazovszkij
Hét kutya, 1980
116. tétel
El Kazovszkij
Hat kutya
117. tétel
Borsos Miklós
"Rajzoló"
118. tétel
Borsos Miklós
"Delphi", 1964
119. tétel
Anna Margit
"Szárnyaló", 1957, "Kéksapkás", 1959/2, "Vöröshajú", 1957
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS