256. Online aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
Bartos Jenő
"Kígyóforma", 1957
121. tétel
Pattintott kő, 8 db
Kr. e. 2-4. évezred
122. tétel
Kétfülű edényke
Kína, 14-15. sz., bordázott kőcserép
123. tétel
Nőalak (töredék)
khmer, 14-15. sz., faragott kő
124. tétel
Csiszolt kőbalta, 2 db
Kárpát-medence, neolitikum, Kr. e. 4-3. évezred
125. tétel
Csiszolt kőbalta, 2 db
Kárpát-medence, neolitikum, Kr. e. 11-8. sz.
126. tétel
Fej töredék
prekolumbián kor (?), égetett cserép
127. tétel
Kétfülű edényke
128. tétel
Csiszolt kőbalta, 3 db
129. tétel
Misztérium plakett
római császárkor, Kr. u. 3. sz., ólom, sérült
130. tétel
Protomé - istennő (töredék)
Görögország, Kr. e. 5. sz., terrakotta
131. tétel
Talpas tál
Dél-Itália, Kr. e. 4. sz., vörös és fehér festett terrakotta, sérült
132. tétel
Olajmécses
római császárkor, Kr. u. 2-4. sz., égetett cserép, állatábrázolással
133. tétel
Szűrőedény
Bizánc, Kr. u. 6-10. sz., bronz, kereszt díszítéssel és "BR" monogrammal
134. tétel
Vízmerítő edény
Dél-Európa, Kr. e. 5. sz., bronz, nyelén poncolt, vésett díszítéssel, sérült
135. tétel
Fibula, 5 db
római császárkor, Kr. u. 3-4. sz., bronz, 3 db hiányos
136. tétel
Kancsó
római császárkor, Kr. u. 2-4. sz., színtelen és zöldes színű hutaüveg, irizáló patinával, sérült
137. tétel
Tálca
római császárkor, Kr. u. 2-4. sz., bronz, vésett díszítéssel, ónozás nyomával
138. tétel
Edénydíszítő pálca
római kor, Kr. u. 2-4. sz., bronz, rovátkolt díszítéssel
139. tétel
Fibula
római császárkor, Kr. u. 3-4. sz., bronz
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS