256. Online aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
Edényfül
római császárkor, Kr. e. 4-3. sz., bronz, töredék
141. tétel
Fibula, 2 db
római császárkor, Kr. u. 2-4. sz., bronz
142. tétel
Ülő nő
görög, Kr. e. 5-4. sz., terrakotta
143. tétel
Figura
római császárkor, Kr. u. 1-3. sz., ólom, sérült
144. tétel
Termékenységi figura
római császárkor, Kr. u. 2-3. sz., bronz, sérült
145. tétel
Füles edény
bronzkor, Kr. e. 1500 körül, égetett fekete cserép, kiegészítéssel restaurált
146. tétel
Füles edény
bronzkor, Kr. e. 1500 körül, égetett fekete cserép, restaurált
147. tétel
Tálka és kancsó
Kárpát-medence, 9-10. sz., fekete égetett cserép
148. tétel
Váza
Kárpát-medence, 9-10. sz., fekete égetett cserép, sérült, kiegészítő restaurálással
149. tétel
Edény
Kárpát-medence, Kr. u. 700-900 körül, mázatlan, égetett cserép, karcolt díszítéssel, sérült
150. tétel
Csengő
római császárkor, Kr. u. 2-3. sz., bronz, nyelve hiányzik
151. tétel
Edényke
Chiang-Mai vagy Laos, 17-18. sz., mázas cserép, állatfejes díszítéssel
152. tétel
Rizstartó edény
Ming dinasztia, 13-16. sz., mázas cserép
153. tétel
Kultikus szobor
Thaiföld, Shawankhalok, 13-16. sz., mázas kőcserép, restaurált
154. tétel
Tál
Közel-Kelet, 19. sz. első fele, kalapált, poncolt réz, a zsidó nép kivonulása Egyiptomból és Mózes a kőtáblákkal ábrázolással, héber felirattal
155. tétel
Víztartó edény
Kambodzsa, khmer, Angkor periódus 9-13. sz., barna mázas cserép
156. tétel
Faragvány
Kína, 20. sz., hegyikristály, hal díszítéssel
157. tétel
Faragvány
Kína, 20. sz., faragott zsírkő
158. tétel
Mésztartó
India, 19. sz., öntött vörösréz, sárgaréz díszítéssel, sérült
159. tétel
Nyílhegy, 5 db
Európa, 18-19. sz., 3 fajta, kovácsoltvas
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS