256. Online aukció > Kalaptű

358. Kalaptű

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany tű, "SP" mesterjegy, karmos foglalatban csepp csiszolású gyémánttal cca. 0,7 ct, sérült

2,7 g; h: 8,3 cm