256. Online aukció > Virágzó mandulafák, 1936

77. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Virágzó mandulafák, 1936

olaj, vászon

70*100 cm

j.j.l.: Remsey 936