256. Online aukció > Budapesti városrészlet II., 4 db

63. Nagy Dániel Ferenc (Budapest, 1888 - Budapest, 1964)

Budapesti városrészlet II., 4 db

olaj, karton

20,5*25,5 cm, 18*24,5 cm, 20,5*25,5 cm, 20*24,5 cm

j.b.l.: Nagy Dániel F. 924 (Városligeti részlet), j.j.l.: Nagy Dániel F. 924 (Anna búcsú a Batthyány téren), j.j.l.: Nagy Dániel F. (Papucs piac a Teleki téren), j.j.l.: Nagy Dániel F. (Tabáni részlet)