256. Online aukció > Családi és portréfotók Goszleth István műterméből, 8 db

237. Családi és portréfotók Goszleth István műterméből, 8 db

19. sz. vége, Budapest Kristóf tér 3. sz. műterem különböző időszakainak jelzetével, használt, de jó állapotban, 4 db nagyméretű és 4 db kabinetfotó, egy sarok sérült

10,8*6,7-20,7*11,7 cm