256. Online aukció > Cigarettatárca

345. Cigarettatárca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "TV" mesterjegy, téglalap forma, gilosált felülettel

186,6 g; 11,8*7,8*0,8 cm