99. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)
"Hunyadi János szobra Budán", 1965
rézkarc, papír
385*295 mm
j.j.l.: Szabó Vladimir, j.l. a nyomaton: SZV 65