Online aukció > "Hunyadi János szobra Budán", 1965

Online aukció [ARCHÍV]

99. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"Hunyadi János szobra Budán", 1965

rézkarc, papír

385*295 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir, j.l. a nyomaton: SZV 65