256. Online aukció > Collier

383. Collier

Budapest, 2016 utáni fémjellel ellátva, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, vékony arany anker lánccal, 3 db smaragddal cca. 1,19 ct és 1 db nagyobb és 12 db kisebb cca. 0,375 ct régi csiszolású gyémánttal ékítve, apró sérüléssel

4,2 g