256. Online aukció > Fűszertartó

341. Fűszertartó

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, három lábon álló, öblös forma, üvegbetét és kanál nélkül, AC vésett monogrammal

25,5 g; 3*5,5 cm