298. Gyertyatartó pár
Bécs, 1851, 13 latos antik ezüst, Thomas Regscheck 1844-től használt mesterjegye, hatkaréjos talpon baluszteres szár, trébelt, poncolt rózsaszálakkal díszítve, kis sérüléssel
577,2 g; m: 28-28,5 cm