347. Villa és kés, 3-3 db
német, 19. századi bécsi behozatali jellel, ezüst borítású nyelek, fém felső részek, vízfodros-kagylós motívummal díszítve, sérült, lemezfelület hiányos
nettó: 150 g; h: 22,5-25 cm