256. Online aukció > Villa és kés, 3-3 db

347. Villa és kés, 3-3 db

német, 19. századi bécsi behozatali jellel, ezüst borítású nyelek, fém felső részek, vízfodros-kagylós motívummal díszítve, sérült, lemezfelület hiányos

nettó: 150 g; h: 22,5-25 cm