256. Online aukció > Díszváza

21. Díszváza

német, 19. sz. második fele, fehér biszkvit porcelán, sárgaréz szerelékkel, Helena és Paris találkozása Jacque Luis David festménye után, kis sérüléssel

m: 54 cm