256. Online aukció > Cukorfogó

340. Cukorfogó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, sima test, ovális fogóval

37,4 g; h: 13 cm