256. Online aukció > Gyűrű

373. Gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "SA" mesterjegy, emelt foglalatban ciklámen színű szintetikus kővel, kis sérüléssel

2,3 g