256. Online aukció > Karkötő

357. Karkötő

Prága, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, háromsoros glídes fazon, "RL" mesterjegy, nyelves zárral és biztonsági lánccal

13,5 g; h: 19 cm