256. Online aukció > Tálka (névjegytál)

316. Tálka (névjegytál)

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "PS." mesterjegy, ovális préselt forma, sérült, horpadt

123,5 g, 24*15 cm