Online aukció > Áthatások, 1963

Online aukció [ARCHÍV]

89. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)

Áthatások, 1963

akvarell, papír

435*565 mm

j.j.l.: Barta István; b.l.: 1963