256. Online aukció > Cigarettatárca

344. Cigarettatárca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, TA mesterjegy, 452 formaszám, belül gravírozva: Vitézzé avatásod emlékére 1940 IV. 28. Béla, kis sérüléssel

162,5 g, 11,8*8,5 cm