256. Online aukció > Tálca

330. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FJ" mesterjegy, kerek, hengerelt forma, áttört neorokokó díszítésű peremmel, középen "VR" tulajdonosi monogrammal

639 g, d: 33,5 cm