256. Online aukció > Tálca

348. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KP" azonosítatlan mesterjegy, trapéz alakú test, plasztikus, szecessziós virágszálakkal díszítve

711 g; 40*23 cm