256. Online aukció > Pudrié

336. Pudrié

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "DM." mesterjegy, gazdag, virágos, vésett díszítéssel, "Rózsa" gravírozással, tükörrel, belső része fém, púderpárna és tál hiányzik, zsanér törött

bruttó: 113,4 g; d: 9 cm