336. Pudrié
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "DM." mesterjegy, gazdag, virágos, vésett díszítéssel, "Rózsa" gravírozással, tükörrel, belső része fém, púderpárna és tál hiányzik, zsanér törött
bruttó: 113,4 g; d: 9 cm