238. Kabinetfotó (Vizitkártya), 30 db
19. sz. második fele-vége, különböző műtermek (20 db Pest és Budapest, 3 db Bécs, 1 db Karlsbad, 1 db Nagykőrős, 1 db Körmöczbánya és 1 db Győr, 3 db jelzetlen), használt állapotban, 7 db sérült, körülvágott
8*4,8 cm és 9,3-10,8*6,2-7 cm