384. Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 1999-2005 közötti budapesti fémjel, 14 k fehérarany, "RG" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású gyémánt cca. 0,4 ct (M2, TCr, VS2)
3,7 g