256. Online aukció > Cukorfogó csipesz

302. Cukorfogó csipesz

19. sz. közepe, orosz(?) fémjellel, antik ezüst, préselt hattyús motívummal díszítve, fémpánt hiányzik, forrasztott szárakkal

45 g; h: 17 cm