331. Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wintermantel és Szombathy mesterjegy, hengerelt, kalapált, kerek forma, hat karéjjal, plasztikus bogyós díszperemmel
426,8 g; d: 27 cm