256. Online aukció > Dísztányér, 5 db

50. Dísztányér, 5 db

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, mázas keménycserép, benyomott jelzettel, 6997-es formaszámmal, 2 db kis sérüléssel

d: 18 cm