Online aukció > Kert Itáliában, 1929

Online aukció [ARCHÍV]

73. Kotsi - Horváth Jolán (Szilasbalhás, 1858 - ?)

Kert Itáliában, 1929

olaj, karton

33*25 cm

j.j.l.: Horváth 929