256. Online aukció > 6 db csésze és alj

304. 6 db csésze és alj

Budapest, 1937-1966 között, 800 ezrelékes ezüst, Schleifen Antal mesterjegy, préselt, hólyagos díszítéssel, eredeti, csiszolt üvegbetétekkel, kis sérüléssel

nettó: 600 g, d: 10 cm, m: 5,8 cm