256. Online aukció > Füles kancsó

56. Füles kancsó

holland, 20. sz. eleje, mázas cserép, festett szecessziós motívummal, jelezve az alján: Plateelbakkerij Haga, Purmerend Holland 1008 K

m: 18 cm