256. Online aukció > Nyaklánc és medál

369. Nyaklánc és medál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Pénzverde készítőjel, zabszemes lánc kopott medállal, zsanérnyitódású képtartóval

4,8 g; lánc: 54 cm