294. Kávéskészlet, 6 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wencel Hromek mesterjegy, keleties forma, fémnyomott, gépi vésett díszítéssel, csont izoláló gyűrűk és tetőgomb, "FA" tulajdonosi monogrammal, oroszlándíszes fülekkel, kis horpadással, aranyozott, porcelán betétekkel, 2 db sérült
nettó: 902 g; m: 7-21 cm; d: 9,3-9,5 cm