333. Cigarettakínáló tárca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "TL" mesterjegy, belül: "1932 - 1933 November Dezső" gravírozással, csapott, gépi vésett élekkel
196,3 g; 14*9,2*1,2 cm