376. Fülbevaló pár és gyűrű
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 3 db ovális csiszolású, fazettált kék zafírral és 12 db modern csiszolású gyémánttal
4,1 g