256. Online aukció > Férfi portrék Keglovich Emil műterméből, 12 db

239. Férfi portrék Keglovich Emil műterméből, 12 db

19. sz. vége, Keglovich Emil fényképészete Szeged jelzettel, 10 db szárazbélyegzővel is ellátva, alsó élek vágva

19*10,3 cm