Online aukció > Ablak előtt

Online aukció [ARCHÍV]

113. El Kazovszkij (Leningrád, 1950 - 2008)

Ablak előtt

litográfia, papír

305*435 mm

j.b.l.: El Kazovszkij, j.b.l.: EK.; keret nélkül