256. Online aukció > Tálka, 3 db

308. Tálka, 3 db

20. sz. első fele és 1 budapesti 1937 utáni fémjel, préselt ezüst, hólyagos díszítéssel, "IH" mesterjegy, sérüléssel

74,2 g; d: 7,8-9 cm