256. Online aukció > Mokkáskészlet, 11 db-os

35. Mokkáskészlet, 11 db-os

Herend, 20. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, matricás díszítéssel, alján jelzett, sérült

m: 4 cm; d: 11 cm