256. Online aukció > Tálca

306. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS." mesterjegy, préselt, ovális forma, hólyagos díszítéssel

689,3 g; 44*30,5 cm