295. Füles tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, ovális, füles, hengerelt és kalapált lemez, plasztikus, öntött virágdíszes szegéllyel
1080 g; 51*33 cm