256. Online aukció > Füles tálca

295. Füles tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, ovális, füles, hengerelt és kalapált lemez, plasztikus, öntött virágdíszes szegéllyel

1080 g; 51*33 cm