Online aukció > Attribútum IX, 2001

Online aukció [ARCHÍV]

109. Sóváradi Valéria (1950 - )

Attribútum IX, 2001

színes litográfia, papír

465*655 mm

j.j.l.: Sóváradi Valéria; Sorszámozott: 7/9