256. Online aukció > Ékszergarnitúra

381. Ékszergarnitúra

20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, 3 db tenyésztett édesvízi gyöngy, csüngős fazonban, össz. 3 db

9 g